Sabores Italianos logoburger icon

AKTİVİTELER

Likya'ya gelmişken denize girmemek olmaz elbette ama Işık Ülkesi sırf bundan ibaret de değil. Tatilinizde Güneş'in gününüzü aydınlatabileceği ve Likya'nın yüzünüzü gülümseteceği başka pek çok aktivite de mevcut. Sizlere bu aktivitelerden örnekler verelim.

Tekne Turu

Faselis, Kiriş ve Cennet koyu gibi koyları veya Suluada ya da Fethiye'ye yapılan tekne turları sayesinde Likya bölgesindeki diğer eşsiz yerleri görebilirsiniz.

Yanartaş Turu

Yunan Mitolojisinde Chimaera olarak bilinen Yanartaş, binlerce yıldır yanmaktadır. Derinlerdeki gazın miktarı bilinmediğinden ne kadar daha yanacağı tahmin edilememektedir.

Doğa Yürüyüşü

Doğada yürümekten hoşlanıyorsanız ve sağlıklı kalmaktan da keyif alıyorsanız, Likya Yolu gibi benzersiz parkurları keşfedebilirsiniz. Türkiye’nin en güzel doğa yürüyüş parkurlarından olan Likya Yolu; Musa Dağı, Tahtalı Dağı ve Göynük Kanyonu gibi muhteşem doğa manzaraları ile gezginlerin ruhunu huzurla dolduruyor.

Scuba Diving

Berrak denizlere dalmak isteyenler de gönül rahatlığıyla derinlikleri keşfe çıkabilir. Güvenli bir ortamda keyifli bir tüplü dalış için profesyonel bir dalış ekibiyle birlikte çalışabilirsiniz.

ATV Turu

Profesyonel rehberler eşliğinde güvenli ve bir o kadar da zevkli, eşsiz bir deneyim sizi bekliyor. Ormanda ATV ile safari keyfi başka hiçbir yerde bulunamayacak bir tecrübe.

Kaya Tırmanışı

Kaya tırmanışı sporu tutkunlarının gözdesi olan bu bölgede eşsiz bir tecrübe edinebilirsiniz.